Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Святковий пісенний вояж «Княжаночки»

Святковий пісенний вояж «Княжаночки»

Напередодні 8 березня цей аматорський ансамбль виступав із концертами у трьох селах Зіньківського району – Шилівці, Тарасівці та Першотравневому. Шість чарівних «княжаночок» радували глядачів українськими піснями в естрадній обробці. Цього дня на сцені вони були у нових сукнях, придбаних завдяки спонсорській допомозі районної організації політичної партії «Рідне місто».
Хочемо стати народними артистками
Аматорському пісенному колективу «Княжаночка» Шилівського сільського будинку культури у кінці 2020-го виповниться п’ять років. Себто шість його чарівних жіночок відзначатимуть перший ювілей свого ансамблю.
– Дуже люблю свою роботу і без неї жити не можу, – зізнається керівник «Княжаночки», завідуюча Шилівським сільським клубом Тамара Кащенко.– Співаємо усе, що подобається, що запало до душі, палає вогнем у серці. Дівчата залюбки ходять на репетиції. А бачили б ви, які вогники горять у їхніх очах, коли їдуть на концерти.
Ансамбль із концертною програмою уже відвідав чимало сіл Зіньківського та сусіднього із ним районів, успішно виступав на сценах Полтави, Чернігова, був учасником і переможцем творчих конкурсів.
– Хочемо стати народними артистками, – ділиться заповітною мрією Наталія Шершінь. – Думаю, цього звання ми заслужили. У репертуарі маємо понад шістдесят пісень. Дуже стараємося. На репетиції йдемо пішки п’ять кілометрів до Шилівського клубу. Адже, майже, всі ми живемо у Княжевій-Слободі. Тому наш ансамбль і звуть «Княжаночкою».
В українську пісню вкладаємо душу
– Для нас, сільських жіночок, ансамбль – справжня відрада,– стверджує Олександра Кащенко. – Вона працює підсобним співробітником у ТОВ «Відродження». Говорить, встигає всюди: і роботу виконати, і по господарству попоратися, і прорепетирувати.
– Це наше захоплення, займаємося творчістю із великою радістю. Приймають завжди добре, на будь-якій сцені, – приєднується до розмови Ніна Безвіконна. – На святі 8 березня нас зустрічали в усіх трьох селах, де виступали, гучними оплесками, щирими усмішками та квітами. Дуже приємно було.
Там дівчата виступали у святкових сукнях різного кольору. Їх вперше їм подарували.
– Раніше одяг купляли за власні гроші. Щедрували на Новий рік, щоб на 8 березня придбати щось новеньке, – пригадує Наталія Шершінь. – Тепер же ось такий отримали приємний сюрприз, – радіє жінка. – Дай, Боже, здоров’я, Андрію Удовиченку, який опікується нами.
– Старатимемося й далі дарувати мистецтво людям, – говорить керівник «Княжаночки» Тамара Кащенко.– В українську пісню своїм різноголоссям вкладаємо душу. І цим, звісно, робимо світ більш прекрасним і гармонійним.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

424
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!