Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ...

ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ...

Не можу назвати себе найактивнішою відвідувачкою територіального центру, але намагаюся не пропускати жодного цікавого заходу. А сьогоднішнє весняне свято музики й краси, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня, ще й приємно здивувало подарунками від голови районної організації політичної партії «Рідне місто» Андрія Вікторовича Удовиченка. Нехай невеличкий, але солодкий сюрприз отримали всі присутні на святі. Думаю, не потрібно повторювати про те, як скрутно сьогодні живеться пенсіонерам. Тому ми вдячні за будь-які подарунки.
Я чула, що А.В.Удовиченко вже більше 5 років надає матеріальну допомогу територіальному центру на відзначення Дня інваліда. І добре, що в Зінькові і особам з інвалідністю і пенсіонерам є де хоча б на годинку відволіктися від буденних проблем, а їх у кожного вистачає.


Лідія Павлівна ІСАКОВА.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

205
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!