Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕХНОГЕННО – ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕХНОГЕННО – ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Шістнадцятого березня в міській раді відбулося засідання постійної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради.
Присутні розглянули питання щодо запобігання поширення на території Зіньківської об’єднаної територіальної громади коронавірусної інфекції.
В результаті, на період карантину до третього квітня цього року затверджені заходи, щодо обмеження відвідування закладів освіти, проведення культурно — масових, спортивних заходів.
Керівництву підприємств, установ, організацій усіх форм власності на території Зіньківської ОТГ рекомендовано:
— проводити температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;
— максимально перенести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосування електронних комунікацій та технологій;
— запровадити режим профілактичного спостереження за особами з числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;
— посилити дезінфекційний режим приміщень (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів);
— забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.
Також міська рада звертається з рекомендацією до голів релігійних громад щодо обмеження проведення релігійних заходів масового характеру на території Зіньківської ОТГ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

379
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!