Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

У ЗІНЬКОВІ НЕМАЄ СУДМЕДЕКСПЕРТА

У ЗІНЬКОВІ НЕМАЄ СУДМЕДЕКСПЕРТА

Відсутність судмедексперта у морзі створює проблему для жителів району.
Так сталося, що у Зінькові стало «незручно» ховати померлих родичів. Як відомо, морг, що знаходиться при КНП «Зіньківська центральна районна лікарня», не працює. Причина тому досить банальна – немає фахівця. Відсутність судмедексперта у морзі створює проблему для жителів району.
— Судмедексперт звільнився з невідомих причин, — говорять у лікарні.
Завдання судово — медичної практики, кажучи професійною мовою, полягають в тому, щоб проводити експертизи трупів з причини насильницької смерті, смерті від хвороби, яка обумовлена заподіянням будь-яких ушкоджень; експертизи потерпілих, обвинувачених та інших осіб за визначенням характерних ознак і ступеня тяжкості тілесних ушкоджень, вікових характеристик, статевих станів та вирішення інших питань, які вимагають знань в сфері судової медицини; експертизи речових доказів через застосування лабораторних методів дослідження; експертиз матеріалів цивільних і кримінальних справ; надання допомоги органам правосуддя.
Простіше кажучи, вони допомагають відповісти на питання, що стало причиною пошкоджень або смерті і чи має тут місце кримінал.
Як повідомив виконуючий обов’язки директора КНП «Зіньківська ЦРЛ» Олександр Безпалий, згідно з угодою з Полтавським обласним патологоанатомічним бюро буде забезпечено розтин померлих та проведення гістологічних досліджень. Потрібно лише отримати направлення з боку лікувального закладу.
Олександр Безпалий зазначив, що дана ситуація спричинена відсутністю фахового лікаря та не є винятком серед закладів області.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

409
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!