Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗІНЬКІВСЬКОМУ РИНКУ ПРОВЕЛИ ДЕЗІНФЕКЦІЮ

НА ЗІНЬКІВСЬКОМУ РИНКУ ПРОВЕЛИ ДЕЗІНФЕКЦІЮ

Дев’ятнадцятого березня, на підставі рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Зіньківської міської ради від 16 березня 2020 року №1 та від 17 березня 2020 року №2, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території Зіньківської міської об’єднаної територіальної громади працівники Зіньківської районної державної лікарні ветеринарної медицини провели на Зіньківському продовольчому ринку заходи з дезінфекції приміщень торгових залів.
— Такі заходи будуть проводитися постійно, після закінчення торгівлі та до закінчення карантину, — сказав Володимир Кулібаба, головний лікар Зіньківської районної державної лікарні ветеринарної медицини.
Заходи з дезінфекції проводяться спеціальними розчинами та апаратом – генератором гарячого туману PulsFOG.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

944
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!