Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ СОРОК ПЕРША, ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ СОРОК ПЕРША, ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Днями, у приміщенні Зіньківської районної ради відбулося засідання сорок першої, позачергової сесії районної ради.
Після прийняття порядку денного перший заступник голови Зіньківської РДА Микола Хоменко доповів про стан епідеміологічної ситуації у Зіньківському районі та заходи, що проводяться із запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби COVID – 19.
В ході засідання були затверджені звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік, програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованою їй районною радою повноважень на 2020 рік, інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади Зіньківського району на 2020 рік, підтримки редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» в частині діяльності ЗМІ на 2020 рік.
Одноголосно депутати вирішили припинити структурні підрозділи, а саме – стоматологічне відділення.
Також, були затверджені Статут та інші нормативні документи комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» та комунальних закладів сектору культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської РДА.
Депутати внесли зміни: до місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016- 2020 роки, до районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2015 – 2020 роки, до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, до Програми розвитку первинної медико – санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки та показників районного бюджету на 2020 рік.
На засіданні сорок першої, позачергової сесії районної ради було розглянуто ряд майнових питань.
Роботі сесії передували засідання профільних комісій районної ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

533
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!