Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ДЕФІЦИТУ ІНСУЛІНУ В ЗІНЬКОВІ НЕ БУДЕ

ДЕФІЦИТУ ІНСУЛІНУ В ЗІНЬКОВІ НЕ БУДЕ

 Ситуація навколо Зіньківської аптеки №24 КНП «Полтавафарм» досягла критичної точки.
 Як ми вже писали раніше, за виконанням рішення суду було накладено арешт на рахунки та майно КНП «Полтавафарм». Під загрозою опинилася доставка інсуліну, а що таке інсулін для деабетика — розповідати немає потреби.
 КНП «Полтавафарм», якому належить Зіньківська центральна аптека №24, є єдиним підприємством в області, яке займається доставкою інсуліну.
 Поки що, хворі на діабет люди нестачу не відчувають. Днями, на сесії Полтавської обласної ради було прийняте рішення про виділення 5,2 млн гривень для збільшення статутного капіталу КНП «Полтавафарм», а для погашення основного боргу потрібно провести його реструктуризацію.
 Як повідомили у Зіньківській районній державній адміністрації, на даний час підписана тристороння угода між Полтавською обласною радою, Зіньківською РДА та КНП «Зіньківська центральна лікарня» про виділення близько 188 тисяч гривень для забезпечення потреб інсулінозалежних громадян.


О. ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

122
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!