Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПЕРЕВАГИ ПАСПОРТІВ У ВИГЛЯДІ ID - КАРТКИ. ЯК ОФОРМИТИ ДОКУМЕНТ?

ПЕРЕВАГИ ПАСПОРТІВ У ВИГЛЯДІ ID - КАРТКИ. ЯК ОФОРМИТИ ДОКУМЕНТ?

  Днями ми зустрілися з начальником Зіньківського районного сектору УДМС України – Юрієм Миколайовичем Писаренком та поговорили про те, що таке ID картка та про переваги оформлення паспорту у вигляді ID картки.
  — ID — картка – самодостатній документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, не потребує зчитування даних з чипу, подання додаткових довідок чи сертифікатів; на якому зберігаються біометричні дані власника, зокрема, цифрова фотографія, підпис та відбитки пальців. Тобто ніхто, крім власника ID — картки не зможе нею скористатися, порівняно з паспортом громадянина України у вигляді книжечки. Що є значною перевагою у оформленні ID — картки.
  Візуально на самій ID — картці можна буде побачити: назву держави; назву документа; прізвище та імя українською мовою та латинською транслітерацією, по батькові – лише українською. Причому, написання латинською ви можете проконтролювати і узгодити його із уже наявними документами. Наприклад, з посвідченням водія;
— стать: чоловічу/жіночу;
— громадянство;
— дату народження;
— унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;
— номер самого документа;
— дату видачі та закінчення строку його дії;
— найменування та код установи, що його видала;
— номер платника податків (ідентифікаційний код);
— місце народження;
— оцифроване зображення обличчя; оцифрований підпис особи.
  Тобто дуже зручно, що ідентифікаційний код також візуально нанесений на ID-картку і папірець з кодом носити з собою не потрібно, що є також значною перевагою паспорта.
  На електронний носій ID — картки буде внесено все те саме, що й візуально можна побачити на картці, проте додаватиметься змінна інформація. Тобто кожного разу не має необхідності змінювати документ, що є перевагою ID -картки. До змінної інформації належить реєстрація місця проживання, сімейний стан та відомості про дітей. Усі ці зміни – переїзд у нове житло, чи інше місто України, одруження чи розірвання шлюбу, народження дітей – будуть в хронологічному порядку додаватись на електронний носій без потреби заміни документа.
  Ще одним плюсом у оформленні ID-картки є те, що процедура оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон може бути виконана швидше, так як дані заявника вже внесені в Державний демографічний реєстр.
  В подальшому при втраті ID-паспорта або викраденні, зміни прізвища, зміни інформації на чіпові паспорта, внесення електронного підпису тощо не потрібно звертатися за місцем реєстрації для поновлення паспорта, відновлення проводиться за фактичним місцем проживання, перебування, навчання.
  Ще одна значна перевага – в українців з’явилася можливість отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на чіп ID — картки. Це відкриває доступ до різноманітних електронних сервісів державних органів, до адміністративних і банківських послуг, дає можливість починати та вести бізнес, не виходячи з дому. Послугу можна отримати у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби Полтавщини маючи ID-паспорт або при його оформленні.
  Такий електронний ключ видається на 2 роки. Процедура внесення електронного ключа до ID — картки є безкоштовною та займає близько 5 хвилин.
  Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення протягом 20 робочих днів  становить 345 грн.
  Загальна вартість адміністративного збору у разі термінового (протягом 10 робочих днів) оформлення становить 471 грн.
  Послугу можна оплатити у відділенні Приватбанку та терміналі самообслуговування.
Із документів потрібно мати паспорт громадянина Україна, ідентифікаційний код та чек про сплачену послугу.
  Зробити це можна за адресою: місто Зіньків, вулиця Воздвиженська, 28. Робочі дні – вівторок: 08:00-17:00; середа 09:00 -18:00, четвер 08:00-17:00, п’ятниця 09:00-18:00, субота з 8:00 до 15:45. Неділя та понеділок – вихідні.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

328
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!