Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА АВТОМОБIЛЬ АКТИВIСТА ВПАЛО СПИЛЯНЕ ДЕРЕВО. ВИПАДКОВIСТЬ?

НА АВТОМОБIЛЬ АКТИВIСТА ВПАЛО СПИЛЯНЕ ДЕРЕВО. ВИПАДКОВIСТЬ?

Нещодавно, інформаційний простір Зіньківщини намагався сколихнути депутат міської ради Володимир Понежа. Не вийшло – люди не повірили!

 У своєму відео, яке, за його словами, він знімає для об’єктивного висвітлення подій району, депутат висловлює обурення, з приводу помсти активістам за їх громадську діяльність.
 Одного березневого дня, у лісі, поблизу міста, на особистий автомобіль жителя міста Зіньків впало спиляне бензопилою дерево. Хоч номер авто депутат міської ради приховав, нами було встановлено, що майже сорокарічним авто марки «Жигулі» постійно користується зіньківець Олександр Ляшенко.
 Як говорить депутат, в автомобілі, в якому чоловік приїхав у ліс, закінчилося пальне і водій легковика подзвонив до нього та попросив привезти йому бензину. Депутат погодився і поки той виходив на зустріч В.Понежі, хтось бензопилою звалив дерево на «Жигуля».
 І в це можна було б повірити, як би не те, що пан О. Ляшенко ніколи не проявляв себе у місті чи районі як громадський діяч або активіст. Деякі обставини, які нас заставили засумніватися, просто не вкладаються в голові. У тверезомислячої людини відразу виникне питання, чому автівка «активіста» знаходиться у лісі? Це адміністративне порушення! Важко уявити, щоб у Зіньківському районі слідом за «активістами» їздили з бензопилою.
 Є надія, що поліція, яка прибула на виклик, крім заяви про скоєння злочину проти пана О.Ляшенка візьме до уваги іншу версію. Можливо, потрібно для початку запитати у «активіста» причину перебування автомобіля у лісі та порушити кримінальну справу по факту незаконної вирубки.
 А депутату міської ради радимо спочатку вникати у суть, а потім «допомагати», щоб ненароком не стати співучасником злочину.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

423
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!