Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ПРОДУКТОВИЙ РИНОК МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ

ПРОДУКТОВИЙ РИНОК МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ

На сайті МОЗ оприлюднена постанова за підписом заступника міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, де вказані умови, за яких продуктові ринки можуть працювати під час карантину, повідомляє Kurkul.com.
«Органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування з метою протидії поширенню коронавірусу (COVID-19) при здійсненні торгівлі на ринках забезпечити можливість функціонування ринків лише за дотримання наступних умов: 1) зареєстрований оператор ринку харчових продуктів; 2) знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 кв. м торговельної площі; 3) наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1,5 метри», — йдеться в постанові.
Серед умов також зазначені наступні пункти:
— забезпечення персоналу та покупців засобами індивідуального захисту;
— забезпечення можливості дотримання протиепідемічних заходів
— відстань між місцями торгівлі повинна становити не менше, ніж 3 м
Нагадаємо, що у зв’язку з введенням карантину для запобігання поширенню COVID-19 з 17 березня було тимчасово припинено роботу закладів торгівлі, громадського харчування, розважальних центрів тощо.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

337
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!