Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ІНСУЛІН МОЖНА ЗАМОВИТИ ЗА ВЛАСНІ КОШТИ

ІНСУЛІН МОЖНА ЗАМОВИТИ ЗА ВЛАСНІ КОШТИ

  Тема отримання інсуліну для жителів району викликає у хворих на діабет людей неприємні емоції. Вони вважають себе покинутими напризволяще.
Як повідомляли раніше у Зіньківській РДА, підписана тристороння угода між Полтавською обласною радою, Зіньківською РДА та КНП «Зіньківська центральна лікарня» про виділення близько 188 тисяч Полтавською обладою для забезпечення потреб КНП «Полтавафарм» інсулінозалежних громадян.

Інсулін можна замовити в одній з аптек, яка знаходиться у приміщенні лікарні,
поки що за власні кошти.

Наразі, не відомо, чи надійшли ці кошти, чи ні та й не має значення. На виконання рішення суду було накладено арешт на рахунки та майно КНП «Полтавафарм». Виконуючий обов’язки директора КНП «Зіньківська центральна лікарня» Олександр Беспалий заявив, що інсулін можна замовити в одній з аптек, яка знаходиться у приміщенні лікарні, поки що за власні кошти.

О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

238
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!