Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЯК ПРАЦЮЮТЬ МАГАЗИНИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

ЯК ПРАЦЮЮТЬ МАГАЗИНИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

  Все для того, аби не наражати як покупців, так і продавців на небезпеку.
Працівники редакції одночасно відвідали три супермаркети міста Зіньків для того, щоб переконатися, на предмет дотримання правил роботи в умовах карантину.

З десяти відвідувачів троє без масок. Продавці та охорона не роблять
зауважень з цього приводу покупцям.


Магазин «DIGMA».
Зліва на вході в магазин знаходиться стіл із дезінфікуючим засобом, усі працівники, які знаходилися у торгівельній залі у захисних масках та рукавичках. Є розмітка з безпечною відстанню. З десяти відвідувачів троє без масок. Продавці та охорона не роблять зауважень з цього приводу покупцям.


Магазин «Продукти», ПП Радченко.
В магазині, поруч із касою, знаходиться стіл із дезінфікуючим засобом, усі працівники, які знаходилися у торгівельній залі у захисних масках та рукавичках. Біля каси є розмітка з безпечною відстанню. На час перевірки в магазині проводилося вологе прибирання, у торгівельні залі знаходилися вісім покупців, четверо з яких носять маску не прикриваючи лиця. Підходячи до каси деякі з них одягають маску на лице. Взагалі покупці недотримуються безпечної відстані.


Магазин «Маркетопт».
Одразу на вході у супермаркет — санітарний пост із засобами захисту. Охоронник запропонує відвідувачам обробити руки антисептиком. Відвідувачам пропонують безкоштовні паперові маски, рукавички.
У торговельній залі є розмітка з безпечною відстанню у півтора метри. Покупців закликають її дотримуватись. Всі товари в супермаркеті — в наявності. Але тепер багато продуктів, які раніше можна було набирати самим, розфасовані та запаковані. Деякі відвідувачі у торгівельній залі знаходяться без масок.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

324
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!