Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

В Україні ввели повний масковий режим

В Україні ввели повний масковий режим

 У Кабміні затвердили новий список додаткових обмежень в країні і заборонили перебування громадян в громадських місцях без захисної маски з 6 квітня.
«Заборонене з 6 квітня перебування в громадських місцях без одягненої маски, респіратора», — йдеться в опублікованому переліку заборон.

Кабінет Міністрів заборонив перебування на вулицях
без підтверджуючих особу документів.


 
Урядом також введена заборона на відвідування спортивних і дитячих майданчиків, парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон.
  Відвідування вищевказаних місць дозволено для вигулу домашніх тварин, але тільки однією людиною, і в разі службової необхідності.
  Заборонено також відвідування закладів, що надають паліативну допомогу, закладів соціального захисту та надають соцпослуги установ.
Крім цього, забороняється самовільно залишати місця обсервації (ізоляції).Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

278
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!