Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Кабмін зобов’язав магазини та банки видавати відвідувачам маски

Кабмін зобов’язав магазини та банки видавати відвідувачам маски

 Кабінет міністрів зобов'язав заклади торгівлі, банки, аптеки та інші установи, яким дозволено продовжувати діяльність у період карантину, запровадити захист очей та обличчя, а також надавати відвідувачам такі засоби, в тому числі самостійно виготовлені маски. Відповідна постанова № 255 від 2 квітня опублікована на сайті уряду.

Кабінет міністрів зобов'язав заклади торгівлі, банки, аптеки та інші установи  надавати відвідувачам такі засоби, в тому числі самостійно виготовлені маски.


 Зокрема, постановою до 24 квітня забороняється робота суб’єктів господарювання, «крім торгівлі продуктами харчування, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, засобами зв’язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію, в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинні мати прямі контракти з операторами зв’язку, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів».

 Уряд також дозволяє торгівлю та доставку замовлень із закладів громадського харчування за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту та дотримання необхідних протиепідемічних заходів.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

266
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!