Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЩО РОБИТИ З ДИТИНОЮ ВДОМА: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

ЩО  РОБИТИ  З  ДИТИНОЮ  ВДОМА:  ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Ще краще, коли вони десь далеко за три-дев’ять земель, наприклад, у вузі. Ми спокійні і впевнені в тому, що наші діти доглянуті та отримують відповідні знання.
Днями до мене зателефонувала одна мама із запитанням: «Підкажи, що мені робити з ним вдома, бо ми вже все перепробували?»
Так, запитання в тему. Як у період тривоги заспокоїти своїх дітей, а також зробити так, щоб удома вони не закинули навчання і водночас не відчували себе напружено?
По-перше, не панікуйте і зберігайте спокій. Зараз у вас гарна нагода встановити контакт або підтримати тісний зв’язок зі своїми дітьми. Пам’ятайте, що ваш настрій передається їм.
По-друге, робіть якусь справу разом. Наприклад, сядьте поруч з дитиною і читайте книгу, доки вона виконує якісь завдання. Або пересадіть квіти чи помийте вікна. Покажіть, що ви потребуєте допомоги так само, як і дитина.
По-третє, дотримуйтеся режиму. Хоч ми сидимо і вдома, але життя ніхто не відміняв. Воно продовжується.І краще, якщо дитина відчуватиме, що нічого не змінилося. Тому той, розпорядок, який був, коли дитина відвідувала заклад освіти, перенесіть на домашній.
По-четверте, дбайте про свіже повітря під час навчання дитини. У мозку є структури, що відповідають за відчуття безпеки – у разі нестачі свіжого повітря ці показники зменшуються. І останнє, у кожного з нас є своя територія, свої кордони. І у дітей вони також є. Тому, іноді слухайте, що вам говорить ваш син чи донька.
Пам’ ятаймо, що дитина — це не ми, не те, що нам хочеться з неї зліпити. А цілий Всесвіт зі своїми враженнями, поглядами, думками, бажаннями.Чути ці бажання, прислухатися до думок маленької особистості — велике мистецтво, яке ми називаємо батьківською любов’ю!


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

253
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!