Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Закопали живцем в яму та погрожували розправитися зі всією родиною

Закопали живцем в яму та погрожували розправитися зі всією родиною

 Після чого живцем у ній поховали. Побитій вдалося вибратися. Як з’ясовує слідство, причиною такого жорстокого вчинку, як виявилося, стала собака – повідомляє програма Свідок.
Як інформують, того вечора жінка прийшла до сусідів по справах, та раптом до помешкання вскочили троє молодиків, двоє з яких — теж сусіди. Спершу почали пшикати всім присутнім балончиком у обличчя, далі взялися за дубинки. Пізніше злість молодиків перекинулася на жінку. Її били до численних гематом, зламаного носа та щелепи. Намагалися втопити. Сусіди зупинити нелюдів не могли – їм погрожували розправою.
Далі її потягли на сільський цвинтар і продовжили катувати. А коли втрачала свідомість – відливали водою. Хлопці вимагали, щоб вона віддала синову хату. Пообіцяли розправитися з усіма іншими членами родини. Далі жінку кинули у яму та присипали землею. Коли ж бідолашна вибралася та дісталася дому – вдома її чекав новий сюрприз: у будинку все було догори дригом: нападники щось шукали. Уже без свідомості її знайшла сестра. З численними травмами постраждалу ушпиталили.
Чоловік Ніни зараз живе в сина, так як також не виключає розправу і над ним.
Причиною всього вважають звинувачення в тому, що вони буцімто вкрали у хлопців вівчарку.
Мати імовірних нападників була допитана слідчими. Вона звинувачує потеріплих не лише в крадіжці собаки, а й іншого майна та овочів.
Після ситуації, що трапилася, усі місцеві бояться виходити з власних дворів.
Наразі по справі відкрите кримінальне провадження за ч. 2 статтею 296 «Хуліганство». Молодики можуть провести за гратами до 5 років. Однак доки їм не оголосили про підозру – потерпіла боїться повертатися до власної оселі.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

760
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!