Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВИКОНКОМ ПРОСИТЬ НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ШТУЧНИХ КВІТІВ

ВИКОНКОМ ПРОСИТЬ НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ШТУЧНИХ КВІТІВ

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 9 квітня під головуванням міського голови С.М.Максименка, було прийнято рішення яким рекомендували суб’єктам господарювання з торгівельної діяльності на території громади не здійснювати реалізацію штучних квітів та корзин.
 Також виконком звернувся до жителів Зіньківської ОТГ з проханням утриматися від використання штучних квітів та корзин при відвідуванні кладовищ громади.
 

«Переконливо просимо настоятелів релігійних конфесій громади провести роз’яснювальну роботу зі своїми прихожанами та жителями громади, щодо шкоди, яка завдається довкіллю та здоров’ю громадян при використанні та утилізації штучних квітів і корзин», — йдеться у зверненні.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

507
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!