Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ТІЛЬКИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

ТІЛЬКИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

 Як повідомили у Зіньківській РДА, завдяки наданій допомозі народного депутата України Олега Кулініча, агрофірми ім. Довженка, ПП «Картопля Полтавщини», БК «Регіон», Зіньківської районної та міської рад, Опішнянської селищної ради, ФОП Жиденко Л.А., СТОВ «Воскобійники», СТОВ «Благовість», ТДВ «Укроліяпродукт» медичні заклади району забезпечені першочерговими засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та антисептичними розчинами.

«Тільки спільними зусиллями всіх гілок влади, районних служб, забезпечення безумовного виконання карантинних заходів ми зможемо ефективно протистояти захворюванню COVID -19 на території району»,- підкреслив Геннадій Хорошун, голова Зіньківської РДА.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

330
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!