Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Духовна єдність здолає недугу

Духовна єдність здолає недугу

П’ять паломницьких поїздок для вірян Зіньківського району та міста Зіньків організувала районна організація політичної партії «Рідне місто». Остання мандрівка до київських православних монастирів та Мгарського, що неподалік Лубен, була проведена напередодні запровадження карантину.

Паломники наближаються до Бога

Люди, яким вдалося побувати у таких поїздках, із радістю відгукуються про них. Кажуть: обов’язково хотіли б поїхати ще. І їх можна зрозуміти. Адже під час паломництва незабутня благодать святих місць вдало поєднувалася із величною красою київського ботанічного саду, куди теж заїжджали зіньківчани. «Що може бути прекраснішим від такого симбіозу матеріального і духовного?» –дивувалися вони. Паломники дізнавалися про неповторні віхи історії монастирів, щиро й гаряче молилися, просили захисту й покровительства у святих, просто дружньо спілкувалися між собою. У багатьох віра міцніла, дехто після мандрівок до святинь переосмислював життя, починав ходити до церкви.

– У таких поїздках віра, надія та любов наче стають єдиним цілим, плекається добро, паломники наближаються до Бога та його вічних істин, – розповідає протоієрей Михаїл Строган, який супроводжував мандрівників, був їхнім духовним наставником і екскурсоводом.

Більшість поїздок припадала на Великий Піст, котрий триває і понині. А це – час випробувань себе, своєї віри, прояв милосердя до ближнього, плекання кращих людських якостей.

Мандрівки до святинь обов’язково продовжать

Так склалося, що саме у Піст велике випробування випало і на долю нашої країни, врешті всього людства. Зараз слова пандемія, коронавірус, COVID-19 звучать чи не в кожній оселі. Але не будемо про це, не зациклюватимемося на негативі.Його, справді, вистачає у нинішньому нелегкому житті, а інколи навіть надміру. Врешті, піст закінчується Страсним тижнем, коли безжально розпинають Спасителя, а потім – найбільшим православним святом Великодня – радістю Воскресіння, перемоги добра над злом, світла над темрявою, величі духа над ницістю.

– Історія із карантином теж закінчиться. Бог милостивий. Впевнений, Він дасть людям сили пройти і це випробування, –переконаний батюшка. –А духовна єдність обов’язково здолає будь-яку недугу. Щиро дякуємо керівнику районної організації політичної партії «Рідне місто» Андрію Удовиченку за організацію таких прекрасних паломницьких поїздок. Духовне насіння, кинуте у благодатну зіньківську землю, дало паростки віри у людських душах. Ось такий результат цього гарного почину.

До речі, в офісі районної організації нам повідомили: мандрівки до київських святинь не закінчуються. Їх обов’язково буде продовжено, але вже після завершення карантину.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

266
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!