Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Шановні зіньківці!

Шановні зіньківці!

 Щиро вітаю вас із найшанованішим та найвеличнішим християнським святом – Світлим Христовим Воскресінням. Зараз традиції та духовність єднають нас, до якої б конфесії ми не належали, до якої б церкви не ходили.
У торжестві Великоднього вітання бажаю, щоб ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. У цей нелегкий час ми, як ніколи, повинні бути згуртованими та об’єднати зусилля в подоланні випробувань, які на сьогодні стоять перед нами.
 Нехай переможний дух надії, всепрощення й надалі супроводжує вас та ваші родини, дає сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання Зіньківщини та всієї України.

Голова районної державної адміністрації, Г.ХОРОШУН.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

168
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!