Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Шановна зіньківська громадо! Щиро вітаю вас з Великоднем!

Шановна зіньківська громадо! Щиро вітаю вас з Великоднем!

У ці світлі великодні дні, які затьмарені боротьбою всього людства та українців зокрема з епідемією коронавірусу COVID-19 по особливому відчувається ціна життя, хочеться вірити в перемогу добра над злом, жити з вірою у кращий прийдешній день.
 Щиро дякую всім зіньківчанам за терпіння, взаєморозуміння і підтримку у цей нелегкий для всіх час. Вірю, що одвічні християнські цінності об’єднають нас у прагненні жити в мирі, бути здоровими, творити добро і щасливе майбутнє.
 Великдень приносить радість та очищення нашим душам, дає їм змогу відродитися у щедрості й любові. Тільки так, з думкою про добро, подароване оточуючим, кожен з нас стає гідним вічного життя.
Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого немає серед нас, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
 Бажаю вам і вашим рідним, шановні земляки, у ці весняні дні відчути радість життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам здоров’я, любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. Христос воскрес!


З повагою, міський голова С.М.Максименко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!