Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВОЛОДИМИР ПОНЕЖА: «ВИ ПРИДУМАЛИ, ЯК ЗМЕНШИТИ ПОГОЛІВ’Я ПЕНСІОНЕРІВ?»

ВОЛОДИМИР ПОНЕЖА: «ВИ  ПРИДУМАЛИ, ЯК  ЗМЕНШИТИ ПОГОЛІВ’Я ПЕНСІОНЕРІВ?»

Чергову заяву зробив на своїй сторінці в соціальній мережі депутат міської ради Володимир Понежа. У відеозверненні він заявив, що до нього, як до депутата, звертаються жителі міста з проханням про допомогу – в аптеках немає лікарського засобу для зниження температури Парацетамолу.

Звертаюся до чиновників Максименка, Хорошуна, Нерозі – ви придумали як зменшити поголів’я пенсіонерів?

«Люди кинуті напризволяще, десятки дзвінків за дві години. Звертаюся до чиновників Максименка, Хорошуна, Нерозі – ви придумали як зменшити поголів’я пенсіонерів?», — йдеться у відеозверненні.

Так, саме «поголів’ям» назвав депутат Понежа пенсіонерів, серед яких, звісно, його виборці. І робиться прикро, що депутати від партії «Слуга народу» невеликого ОТГ дозволяють собі такі висловлювання.

 Нагадаємо, на одній із сесій міської ради депутат від цієї ж партії Іван Левошко висловив думку, що він не зобов’язаний складати акти для виборців свого округу.

 У міській раді відреагували на відео:«Як з’ясувалося, цей препарат є в наявності та у вільному доступі в аптеках: «Ваша аптека», «Юнсон», «Факультет фарм» та в аптеці оптових цін, а також в інших аптеках наявні препарати, у складі яких є парацетамол. А з приводу людей, які дзвонили до пана депутата, мабуть знайшли в його особі сімейного лікаря та звернулися саме до нього за консультацією. В наш час, коли людина має ознаки захворюваності, є чіткі інструкції, які необхідно виконувати і тільки після рекомендацій сімейного лікаря! Будьте здорові та обізнані!», — відповіли у міській раді.

Підсумовуючи, хочеться щоб зіньківці розуміли, що розповсюдження паніки – прибуток в чиюсь кішеню!


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

454
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!