Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Захистити себе і ближніх

Захистити себе і ближніх

  Засоби індивідуального захисту безкоштовно роздала зіньківчанам районна організація політичної партії «Рідне місто».

 У період карантину для усіх людей надзвичайно важливими є захисні маски, які стають на заваді вірусній інфекції. Врешті, без них, за встановленими Кабінетом Міністрів обмеженнями, не можна з’являтися у громадських місцях. Знайти ж якісні індивідуальні засоби захисту досить непросто, а особливо на селі. Окрім того, ціни на них в аптечних та інших закладах значно зросли. Тож, для малозабезпечених категорій громадян та людей похилого віку придбання такого необхідного на даний час щоденного атрибуту, який за усіма правила треба міняти кожні кілька годин, виявляється у деякій мірі, певною розкішшю.

Засоби індивідуального захисту безкоштовно роздала зіньківчанам районна організація політичної партії «Рідне місто».

 Частково вирішити цю проблему для зіньківчан взялася районна організація політичної партії «Рідне місто». Для земляків було пошито більше двох тисяч трьохшарових тканинних масок. Вони багаторазового використання, оснащені міцною круглою резинкою. Матеріал – надійний і приємний на дотик. Усі три захисні шари виготовлені із натурального хлопку. Їх можна прати, прасувати і знову використовувати. Маски роздали у м. Зінькові та по селах Проценки, Ступки, Дуб'яги, Довжик, Власівка, Бобрівник, Тарасівка, Пірки, Удовиченки, Високе, Пишненки, Дейкалівка, Горобії, Левченки, Матяші, Сиверинівка та Пилипенки.

– Хворі на коронавірус є вже і в нашому районі, – нагадав голова Зіньківської районної організації політичної партії «Рідне місто» Андрій Удовиченко. – І тільки всі разом, небайдужі люди – представники політичних партій, бізнесу і влади зможемо ефективно протистояти COVID-19. Цей невеличкий, скромний, але й необхідний внесок «Рідного міста», переконаний, теж певною мірою сприятиме нашій загальній боротьбі із підступною хворобою. Таким чином, крок за кроком, наближатиме закінчення світової пандемії, а відтак і карантину в Україні. Будьмо здоровими! Але для цього захистимо себе і своїх ближніх!


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

336
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!