Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Денис Шмигаль: Деякі обмеження можуть тривати і два роки

Денис Шмигаль: Деякі обмеження можуть тривати і два роки

Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 11 травня, але деякі нові реалії, пов'язані з пандемію коронавірусної хвороби COVID-19, можуть бути і в наступні два роки.

«За розрахунками Національної академії наук України, які було отримано нещодавно, очікуються ще два піки захворюваності: один орієнтовно — це кінець квітня і, орієнтовно, — між 3 і 8 травня.

Денис Шмигаль: «Не повинно бути ілюзій, що в травні закінчився карантин — і ми всі вийшли і все забули».

Тому на засіданні Кабміну, ґрунтуючись на цих розрахунках, ми продовжимо карантин, як мінімум до 11 травня», — зазначив Шмигаль.

Він додав, що водночас уряд плану пом’якшити деякі заходи, наприклад, умови обов’язкової обсервації, і, може, ще дві-три сфери, в яких розглянуть можливість пом’якшення карантинних заходів.

«Не повинно бути ілюзій, що в травні закінчився карантин — і ми всі вийшли і все забули. Усі країни, які успішно подолали перший пік захворюваності, сьогодні стоять на порозі наступних піків. Тому ілюзії, що Україні вдалося утримати першу хвилю і що все в порядку, немає», — сказав прем’єр.

«Світ змінився. І сумнівів ні в кого немає, що ми будемо жити в нових умовах. Ми всі повинні дотримуватися маскового режиму, дотримуватися певних правил дезінфекції, соціальної дистанції, певних правил поведінки у транспорті, у громадських місцях, у магазинах тощо. Тобто це ціла низка речей, із якими ми повинні навчитися жити щодня. За розрахунками Всесвітньої організації охорони здоров’я, щонайменше наступних два роки», — підсумував він.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

193
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!