Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

СТАВКОВЕ ТА КИРИЛО – ГАННІВКА У ЗІНЬКІВСЬКІЙ ОТГ? Є НАДІЯ

СТАВКОВЕ ТА КИРИЛО – ГАННІВКА У ЗІНЬКІВСЬКІЙ ОТГ? Є НАДІЯ

Голова Опішнянської ОТГ Микола Різник на своїй сторінці у соціальній мережі висловив обурення з приводу рішення про приєднання Ставківської та Кирило — Ганнівської сільських рад до Зіньківської ОТГ.

Він вважає, що таке об’єднання може призвести до жахливих наслідків для країни та звинувачує в цьому народного депутата України Олега Кулініча.

«Друзі, у мене вже просто немає ані слів, ані сил. Те, що зараз відбувається може призвести до жахливих наслідків для країни.

Ви всі знаєте, які баталії розгорнулися за дві сільські ради – Ставківську і Кирило-Ганнівську. За методикою, обидві мали приєднатися до Опішнянської ОТГ, а не до Зіньківської. Так мало бути, бо туди ближче, там є всі умови, це раціонально економічно і найголовніше – так хотіли люди.

Микола РІЗНИК: «Я не знаю, що йому заманеться наступного разу, але мені вперше стало страшно».

Як результат, Ставкове ухвалило рішення приєднатися до Зіньківської ОТГ. У Кирило — Ганнівці сільрада влаштувала мініреферендум, на якому понад 60% людей проголосували за Опішню. Сільська рада ухвалила рішення про приєднання до Опішні, звернулася до Кабміну і Полтавської ОДА.

Дізналися, що місцевий «агробарон», шантажуючи владу голосами у Верховній Раді, знову продавив приєднання Кирило — Ганнівської сільради до Зінькова. Я не знаю, що йому заманеться наступного разу, але мені вперше стало страшно.

Днями відбудеться затвердження перспективного плану Полтавської області Кабміном. І я нагадаю, що немає жодної причини приєднувати Кирило — Ганнівську сільську раду до Зінькова, бо понад 80% мешканців сільради поставили підписи за приєднання до Опішні.
Більш ніж 60% при вуличному обході проголосували за приєднання до Опішні.
Кирило — Ганнівська сільська рада прийняла офіційне рішення про приєднання до Опішнянської ОТГ і звернулася до всіх необхідних органів із ним», — говориться в повідомленні. 

 Результат, звісно, очікуваний. І тепер, коли Опішнянська ОТГ, можливо, залишиться без бюджетоутворюючих сільських рад пан Різник негайно «призначив» ворога. Микола Різник у своїх агітаційних листівках невірно інформував людей, щодо остаточного рішення сесії Кирило – Ганнівської сільради, спираючись на результати вуличного обходу. Адже остаточне рішення, щодо приєднання тих чи інших сільських рад до Зіньківської або Опішнянської ОТГ буде прийняте Міністерством розвитку громад та територій. Дане рішення буде прийматися саме на основі поданого Полтавською ОДА проекту перспективного плану та з врахуванням рішень прийнятих сільськими громадами. Полтавська ОДА обов’язково враховує думку громад сіл.
Не можна говорити про те, що всі депутати Кирило – Ганнівської сільради відстоювали думку своїх виборців, коли проголосували одноголосно за приєднання до Опішнянської ОТГ. Тому, що на збори з’явилося менше половини жителів сільської ради.

Фото: «ЗМІСТ».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

704
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!