Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Сільську околицю прибрали від непотрібу

Сільську околицю прибрали від непотрібу

У селі Високе Зіньківського району тривають роботи із впорядкування місцевих сміттєзвалищ та прибирання місць, куди непотріб викидали несанкціоновано. Суттєву допомогу у благоустрою території місцевим громадам надала районна організація політичної партії «Рідне місто».

Самостійно впоратися із безладомне не було можливості


У селі Високе – три звалища. Одне санкціоноване, а два – стихійних. Причому через людську недбалість та неохайність мальовнича місцина все більше перетворювалася на захаращену пустку. Люди не так далеко від своїх домівок викидали геть усе – починаючи від пакетів, пластикових пляшок до побутової техніки, яка віджила свій вік. Самостійно впоратися із таким безладом не було можливості. Тож Високівський сільський голова Ніна Брага звернулася із проханням допомогти щодо благоустрою території до депутата Зіньківської міської ради, керівника районної організації політичної партії «Рідне місто» Андрія Удовиченка.

– Нині і не скажеш, що там була величезна купа сміття, а вітер розвіював непотріб на сотні метрів. Відтепер усе чисто і охайно, – радіє Ніна Брага. – Стихійне звалище взагалі прибрали, а санкціоноване підгорнули й впорядкували. На найближчій сесії обов’язково визначимо дні і години вивозу сміття.По селу їздитиме спеціальна машина, збиратиме його у місцевих мешканців.

Околиця села стала охайнішоюі більш привабливою

У Високому 170 дворів, де проживає понад 400 людей. Нині околицясела поступово звільняється від сміття. Гарний сільський пейзаж більше не псують гори пластику, поліетилену та інший непотріб. Втім, звісно, чистоту там треба буде регулярно підтримувати. Це розуміє керівниця місцевої громади.

Високівський сільський голова Ніна Брага говорить, що почеплять табличку з написом, інші попереджувальні знаки, проводитимуть роз’яснювальну роботу серед селян про необхідність берегти довкілля.

– Притягуватиме тих, хто висипатиме сміття, до адміністративноївідповідальності, – обіцяє керівниця села.

Жінка також розповідає, що торік уже була суттєва допомога у повному прибиранні території колишнього гусятника загальною площею 6 гектарів. Нині ж тривають роботи із благоустрою третього несанкціонованого звалища.

– Дякуємо Андрію Удовиченку за турботу про нас. Ніколи і ні в чому він нам не відмовляв, – запевнює голова Високівської сільської ради. – І зараз село поступово змінює зовнішній вигляд, стає охайнішим, а відтак і більш привабливим.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

254
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!