Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

МАЙЖЕ П’ЯТЬ ТИСЯЧ ЗА «КОСЯЧОК»

МАЙЖЕ П’ЯТЬ ТИСЯЧ ЗА «КОСЯЧОК»

Одного осіннього дня, минулого року, житель села Тарасівка перебуваючи в посадці поблизу цього ж села, знайшов там рослину коноплі. Вдома він подрібнив та висушив її, у результаті – отримав небезпечний наркотичний засіб -канабіс.

 У березні, цього року, під час проведення санкціонованого обшуку будинку та господарчих споруд за місцем реєстрації та проживання даної особи, працівниками Зіньківського ВП Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області в приміщенні гаража було виявлено та вилучено речовину рослинного походження зеленого кольору, яка згідно висновку судово — хімічної експертизи є канабісом, який віднесений до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено. Його маса в перерахунку на суху речовину становила 31,296 г.

 Також, правоохоронці виявили пристрій для куріння, названий в певних колах «бульбулятором». Залишки речовини коричневого кольору, які виявлені на фрагменті даного пластикового пристрою є особливо небезпечним наркотичним засобом — екстрактом канабісу.

 Під час досудового розслідування між прокурором Миргородської місцевої прокуратури Шарайкіним О.В. і підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою підозрюваний беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

 Зіньківський районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст. 309 КК України та призначив узгоджене покарання у вигляді штрафу у розмірі восьмидесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто одну тисячу триста шістдесят гривень, а також стягнув на користь Полтавського НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області три тисячі чотириста п`ятдесят чотири гривень судових витрат.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

811
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!