Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ДЕПУТАТИ З ГРУПИ «ЗА РОЗВИТОК ГРОМАДИ» ЗАЛИШИЛИ ЗАЛ ЗАСІДАНЬ

ДЕПУТАТИ З ГРУПИ «ЗА РОЗВИТОК ГРОМАДИ» ЗАЛИШИЛИ ЗАЛ ЗАСІДАНЬ

Двадцять дев’ятого квітня цього року відбулася шоста сесія міської ради сьомого скликання.

У засіданні взяли участь двадцять чотири депутати Зіньківської об’єднаної територіальної громади та виконуючий обов’язки старости Володимир Литвиненко.

 «У зв’язку з карантином пленарне засідання проводилося в залі засідань районної, за участю лише депутатів та доповідачів без проведення відеозйомки. Рішення депутатів про заборону проведення відеозйомки депутатом міської ради Понежою В.І. було прийнято ще на попередній сесії. Не погодившись з таким рішенням більшості депутатів шість депутатів з депутатської групи «За розвиток громади» на чолі з головою групи — депутатом Кравченком Ф.І. залишили зал засідань», — зазначили у міській раді.

 Такі дії депутатів свідчать про те, що депутатська група «За розвиток громади» не бажає працювати в команді. Вона активно нав’язує свою політику, яка поки що, не зовсім зрозуміла. Адже зіньківці обирали депутатів для роботи на сесіях, вирішення проблем сьогодення, а не показувати всім як їх образили.

«У депутатській групі «За розвиток громади» майже всі депутати прямо чи опосередковано можуть у подальшому лобіювати земельні питання у власних інтересах».

У районі достатньо засобів масової інформації для висвітлення діяльності міської ради, і депутати Зіньківської ОТГ самі проголосували за виділення на це коштів. Але тут проблема в іншому – «одіозні» депутати не викликають уваги ЗМІ і це їм вкрай не до вподоби.

 Ні для кого не є секретом те, що у депутатській групі «За розвиток громади» майже всі депутати прямо чи опосередковано можуть у подальшому лобіювати земельні питання у власних інтересах. Деякі з них є керівниками підприємств діяльність яких пов’язана з веденням сільського господарства. Тому, від самого початку, метою створення депутатської групи «За розвиток громади» було отримання більшості голосів. Але, щось пішло не так.

 І що б після цього не говорили депутати з цієї депутатської групи – важко повірити в благі наміри. Тому що вони у будь – який час при розгляді важливих питань можуть встати та залишити засідання. Таку поведінку важко пояснити як відстоювання інтересів виборців.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

832
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!