Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ ЗІНЬКІВСЬКІ ПОСАДОВЦІ?

СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ ЗІНЬКІВСЬКІ ПОСАДОВЦІ?

«Праведним» гнівом розразилися деякі депутати міської ради, з приводу зарплат місцевих чиновників.

Щось подібне відбувається перед кожними виборами. Але ця щорічна подія не завадила в черговий раз спровокувати гарячу дискусію в соцмережі Facebook: скільки повинні отримувати керівники органів самоврядування, потрібно підвищувати або, навпаки, знижувати зарплати чиновникам.

Те, що віщають з екранів депутати міської ради з групи «За розвиток громади» можна розцінити як піар – компанію до чергових виборів. Чомусь інформацію, яка є у вільному доступі, викладають як сенсацію та результат їх розслідування, не дивлячись на те, що за зарплату голів районної, міської рад та їх заступників проголосували самі ж депутати.

Представляємо увазі читачів «надсекретну інформацію», щодо місячних зарплат посадовців району, яку вони самі оприлюднили у своїх деклараціях, отже:

— виконувач обов’язки голови Зіньківської РДА Анатолій Водолага – 24 368 грн/міс. (2019 рік).

— перший заступник голови Зіньківської РДА Микола Хоменко – 27 870 грн/міс. (2019 рік).

— голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя – 44 796 грн/міс. (2019 рік).

— заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько – 41 339 грн/міс. (2019 рік).

— голова Зіньківської міської ради Сергій Максименко – 26 370 грн/міс. (2018 рік).

— перший заступник голови Зіньківської міської ради Геннадій Хорошун – 25 780 грн/міс. (2019 рік).

— народний депутат України Олег Кулініч – 41 328 грн/міс. (2019 рік).

В цю суму також входить надбавка за ранг державної служби, відмовитися від якої не вийде – порушення Закону України «Про Державну службу».

У депутатській групі «За розвиток громади» вважають, що зарплатня посадовців занадто велика.

Також, окремим депутатам міської ради не дає спокою діяльність народного депутата Олега Кулініча.

Чому депутати міської ради не говорять про те, що власним коштом Олег Кулініч оплатив та доставив у Зіньківську центральну районну лікарню та Центр первинної медико — санітарної допомоги 5,5 тис. медичних масок, 250 ізоляційних халатів і стільки ж – захисних костюмів, майже 250 захисних щитків на обличчя, 540 респіраторів класу FFP3 та 400 респіраторів класу FFP2, 50 літрів антисептику. Також допомога від депутата включала 2 тисячі пар рукавичок та стільки ж пар бахіл, 1,7 тис пар рукавичок з довгими манжетами, 400 медичних шапочок. Депутат забезпечив медиків Зіньківщини 50 тестами на коронавірус та п’ятьма дистанційними термометрами (пірометрами).

Олег Кулініч надав допомогу власним коштом медичним закладам всіх районів 147 — го округу.

Народний депутат Олег Кулініч надав власним коштом медичним закладам всіх районів 147 — го округу (Миргородський, Зіньківський, Диканський, Шишацький і Решетилівський), допомогу, яка включає 34 тис медичних масок, 200 тестів на коронавірус, 25 дистанційних термометрів, 8 пульсоксиметрів, понад 900 ізоляційних халатів, 1000 захисних костюмів, майже 1400 захисних щитків на обличчя, 6500 пар рукавичок з довгими манжетами та 7100 пар звичайних рукавичок, стільки ж пар бахіл, 1500 медичних шапочок. Також це 1500 респіраторів FFP2 та ще більша кількість респіраторів FFP3. Для дезінфекції приміщень закладів охорони здоров’я округу також передано 180 літрів антисептика.

Ще одна важлива справа, здійснена депутатом протягом пандемії коронавірусу – це забезпечення медичними масками пенсіонерів 147 — го округу. Для цього знадобилося закупити 80 тис медичних масок, 15 тис. з яких – безпосередньо для пенсіонерів міста Зіньків та Зіньківського району. Це й список можна продовжити.

Чи можна депутатів Зіньківської міської ради з групи «За розвиток громади» звинуватити у брехні? Звичайно, ні. Вони просто не говорять правду.

І ми можемо ставитися до народного депутата по різному, але факт залишається фактом.

Можливо, ми не володіємо повною інформацією, але серед тих, хто допоміг медичним закладам під час пандемії, ми не зустріли у списку прізвищ депутатів з групи «За розвиток громади», які є власниками або керівниками підприємств і мають статки не менші ніж вищезгадані чиновники.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1118
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!