Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Подарунки від «Рідного міста» до Дня Перемоги

Подарунки від «Рідного міста» до Дня Перемоги

В той час коли вся країна перебуває на карантині, впроваджено обмеження по пересуванню, заборонено відвідування громадський місць, проведення всіх масових заходів, в особливо складному становищі опинилися пенсіонери та люди похилого віку. Інколи в цих людей складається враження, що про них забули. Можливо це й так. Але до жителів сіл: Високе, Удовиченки, Матяші, Левченки, Косяки, Проценки, Дуб'яги, Ступки, Довжик, Бобрівник, Тарасівка, Пірки, Пишненки, Власівка, Горобії та міста Зінькова проявив величезну увагу і турботу депутат Зіньківської ОТГ та керівник Зіньківської районної організації Політичної партії «Рідне місто» Андрій Удовиченко. Особливо дорогою і цінною була його увага на 9 травня, в День Перемоги нашого народу у Другій світовій війні. Представники Районної організації цієї політичної партії учасникам й дітям Другої світової війни, а також афганцям та людям поважного віку, яким уже за 80-т, вручили чималі продуктові набори.

Приємно, коли про тебе дбають

9 травня, безпосередньо у сам день свята, у другій половині дня, в оселі більше 150 сімей району завітали представники команди «Рідного міста»: Юрій Дахно, Людмила Лаврик, Сергій Ніколаєнко, Михайло Хоменко, Ніна Церковна, Катерина Дорошенко, Валентина Желізняк, Мотрона Холоша, Тетяна Жмурко, Валентина Шкіль, Світлана Хоменко та інші члени команди ПП «Рідне місто». Разом із побажаннями здоров’я, миру, радості і благополуччя землякам вони дарували пакети з продуктами – макаронами, гречкою, рисом, горохом, пшоном, пшеничною крупою, цукром, олією, маслом, сардинами, кількою та печивом.

Не часто в наш час побачиш сім’ю, де разом дожили до глибокої старості і чоловік, і жінка. Так, у селах Удовиченки, Тарасівка та Бобрівник сім’ї Павленків, Фесиків та Полюляхів отримали подвійні подарунки.

– Навіть не сподівалася, що цього дня про мене згадають, – зізнається 82-річна Марія Винник із села Проценки. Вона – дитина війни, мати-героїня, виховала сімох дітей. – Маю й більше двадцяти онуків та чимало правнуків, – говорить старенька. – Тобто і увагою начебто не обділена. Втім, все одно приємно, коли про тебе ось так щиро дбають.

– Люди нам дуже раділи, – розповідає депутат Зіньківської міської ради Юрій Дахно від «Рідного міста». – Переважна більшість із них гостей не чекала, а що отримають подарунок і поготів, навіть не мріяла.

— Мені вперше випала можливість радувати так людей, скільки приємних слів я почув від односельчан села Власівка в адресу команди «Рідного міста» та Андрія Вікторовича, — хвалиться Хоменко Михайло.

День Перемоги — найважливіше свято

93-річна Ніна Рудь із міста Зінькова – ветеран Другої світової війни. У 1944 році 17-річною пішла на фронт, воювала зв'язківцем. Отримала поранення, а згодом і втратила слух.

– У двері нашої оселі постукали о пів на п’яту вечора, – розповідає її 63-річний син Олексій Рудь. – Скільки радощів було в очах мами, що навіть описати важко. Вона уже думала, що ніхто так і не прийде.

Старенька довго говорила із гостями. Згадувала своє героїчне минуле.

– Мені важливі не стільки подарунки, як пам'ять. Нас залишилося вже небагато, – зітхає бабуся. – Чимало однополчан полягло у пекельних битвах тієї страшної війни. Із кривавих боїв багато із них не повернулися додому. А тому День Перемоги для мене, певно, – найважливіше свято року.

Давно душа так не раділа

Подарунки від районної організації політичної партії «Рідне місто» отримали й люди, які проживають у Будинку ветерана, що знаходиться у селі Дейкалівка. Нині там десять бабусь і один дідусь. Найстаршій – 93 роки, ще сімом – далеко за 80-т. Вони не тільки із Зіньківщини, а й з інших районів області.

– Дякуємо за турботу про нас. Сліз не можу стримати, – витирає хусткою почервонілі очі 82-річна Алла Баєвська.

– Для нас – це справжнісіньке свято, – зізнається 84-річна Марія Бондаренко. – Уже давно на душі не було так радісно і благодатно.

Член команди «Рідне місто» Олена Швидка була ініціатором відвідин Будинку ветерана. Каже: навіть і не очікувала такої реакції людей, які там живуть.

– Набожні бабусі хрестили нас, – розповідає вона. – І сміялися, і плакали. А найчастіше запитували: коли ви ще приїдете?

– Старенькі одягали найкращі свої хустки, – приєднується до розмови колишня керівниця цього закладу Наталія Нестеренко. – І залюбки вилаштовувалися для загального фото. «Оце свято так свято, – говорили вони, – кращого нам і не треба».

Конкретні справи, а не просто обіцянки

– Із селянами ми не тільки просто спілкувалися. Вони ділилися своїми турботами, повсякденними труднощами, – каже член команди «Рідне місто» Сергій Ніколаєнко. – Чимало із їхніх проблем обов’язково спробуємо вирішити найближчим часом.

– 9 травня для нас – це велике свято, – стверджує вдова учасника Другої світової війни Лідія Косяк із с. Косяки – Так було, є і буде завжди. А що підтримали саме цього дня – для нас – подвійна радість. Мене ніхто так ще не вітав, як «Рідне місто» і на 8 Березня, і на 9 травня, ще й засоби захисту давали. Дай, Боже, цим добрим людям та їхньому очільнику Андрію Удовиченку, – щиро зичила бабуся, – всіляких гараздів, везіння і, звичайно, перемог.

– Така благодійна акція, приурочена святу 9 травня, з боку районної організації ПП «Рідне місто» – не є разовою, стверджує її керівник Андрій Удовиченко. – Ми і надалі допомагатимемо усім зіньківчанам та селянам району, які потребують особливої уваги, а передусім, звичайно, найвразливішим категоріям населення – пенсіонерам, ветеранам, малозабезпеченим. Саме конкретні справи, а не просто красиві слова і обіцянки вважаємо головним у своїй роботі. Попереду ще буде багато подібних акцій.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

430
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!