Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план

Тринадцятого травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Полтавської області. Таким чином, вже 17 областей мають затверджені Урядом перспективні плани.

Затверджений перспективний план Полтавської області має 61 ОТГ.

За повідомленням ІА «Полтавщина», під час представлення проекту рішення на засіданні Уряду народний депутат Дмитро Нальотов заперечив проти входження Кирило — Ганнівської громади до Зіньківської ОТГ. Натомість він пропонував входження цієї громади до Опішнянської ОТГ. Йому відповіли, що даний проект змінювати не будуть, бо він пройшов усі погодження на рівні профільного комітету, нардепів, громад та міжнародних експертів. Хоча у майбутньому корективи ще можна буде внести під час формування нових районів (округів).

Голова Опішнянської ОТГ Микола Різник на своїй сторінці у мережі Facebook заявив:

«Уряд погодив Перспективний план формування територій громад Полтавської області, де Кирило — Ганнівську та Ставківську сільські ради, попри методику формування громад, віднесли до складу Зіньківської ОТГ.

Децентралізацію злили остаточно. Але у першу чергу – злили людей. Кирилоганнівці, які так активно відстоювали своє право на достойне майбутнє у складі Опішнянської ОТГ, залишилися ні з чим. Їх тупо віднесли до Зінькова, куди увійшло 19 сільських рад. Уявіть 19! (в Опішнянській ОТГ буде 5), — йдеться у повідомленні.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

448
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!