Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Нашим людям від «Рідного міста»

Нашим людям від «Рідного міста»

 Вкотре приємно порадували жителів сіл Ступки, Проценки, Дуб’яги голова районної організації політичної партії «Рідне місто» Андрій Удовиченко та депутат міської ради Юрій Дахно, які передали жителям цих населених пунктів маски багаторазового використання, вкрай необхідні у час карантину.

 Люди з вдячністю згадують і про паломницьку поїздку напередодні карантину до київських православних монастирів та Мгарського, що неподалік Лубен, і приємно будуть здивовані, якщо ці мандрівки буде продовжено, але вже після завершення карантину.

Нелегкі часи переживають всі люди як в країні, так і в окремо взятому селі. Проценківці живуть з надією на завтрашній день, сподіваючись, що вдасться перебороти пандемію та повернутись до нормального життя. А ті справи, які розпочав Андрій Вікторович Удовиченко, сподіваємось, і надалі будуть розвиватися та приносити нашим людям задоволення та покращення матеріального благополуччя.

Валентина ВОВК,

голова Проценківської ради ветеранів.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

663
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!