Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

АТ «Укргазвидобування» в черговий раз надало благодійну допомогу

АТ «Укргазвидобування» в черговий раз надало благодійну допомогу

Як повідомив голова Зіньківської РДА Геннадій Хорошун, Зіньківський район вдруге отримує допомогу від АТ «Укргазвидобування» для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

 Представники компанії «Укргазвидобування», яка входить до групи «Нафтогаз», передали до КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» 2 системи моніторингу фізіологічних показників (ЕКГ, ЧД, ЧСС, пульсоксиметрія) та більше півтори тисячі якісних костюмів біологічного захисту для лікарів. Отримане обладнання допомагає у виявленні ускладнень від COVID-19 та вже використовується медичними працівниками, а надалі стане інвестицією в медичну інфраструктуру району.

 З початку пандемії підприємство вже друге підтримує КНП «Зіньківська центральна районна лікарня». Раніше «Укргазвидобування» передало до медичного закладу засоби індивідуального захисту (костюми біозахисту, респіратори, ізоляційні халати, захисні окуляри), лікарські засоби та медичні відсмоктувачі, призначені для надання невідкладної допомоги хворим із заблокованими дихальними шляхами.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

386
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!