Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

 Двадцятого травня у сесійній залі Зіньківської районної ради під головуванням Олексія Коростіленка відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природнього середовища та раціонального природокористування, регламенту депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
 В ході роботи засідання депутати розглянули дев’ять питань порядку денного.
Про хід виконання районної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Зіньківського району на період 2017 – 2025 роки» про хід виконання районної програми «Територіальна оборона на території Зіньківського району на 2017 – 2020 роки» та про хід виконання програми правової освіти населення району на 2016 – 2020 роки інформував Анатолій Водолага — керівник апарату Зіньківської районної державної адміністрації.
Перший заступник голови Зіньківської районної державної адміністрації Микола Хоменко доповів комісії про хід виконання програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016 – 2020 роки.
 Юрій Джувага – начальник відділу у Зіньківському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області інформував присутніх про розрахунок за оренду земельних ділянок (паїв) сільськогосподарськими суб’єктами господарювання на території району за 2019 рік та про стан використання нерозподілених те невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв), використання та розпорядження землями, що залишилися у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського товариства.
 Депутати заслухали інформацію щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік та до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24.11.2015 року «Про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій».
Члени постійної комісії винесли на розгляд районної сесії список присяжних Зіньківського районного суду Полтавської області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

261
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!