Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

МІСТО ГОТУЄТЬСЯ ДО ПЛЯЖНОГО СЕЗОНУ

МІСТО ГОТУЄТЬСЯ ДО ПЛЯЖНОГО СЕЗОНУ

Дев’ятнадцятого травня на річці Ташань водолазами комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради в районі місця відпочинку біля Полтавського мосту в м. Зіньків проведено обстеження підводної частини дна акваторії водойми.

 Рятувальниками обстежено 600 кв. м. дна річки, проведено заміри глибини, швидкості течії та складено карту виміру глибини дна водного об’єкта.

 Проведено усунення перешкод з дна акваторії місця відпочинку на воді. Виявлені сторонні та небезпечні предмети, які можуть травмувати людей, вилучено на берег річки.

Приватним підприємцем Скачком Е.В. проводяться роботи по облаштуванню та впорядкуванню території місця відпочинку.

 В зв’язку із карантинним обмеженням дана зона відпочинку буде відкрита відповідно до урядових постанов та рішення виконкому, — повідомили у Зіньківській міській раді.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

526
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!