Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

У РАЙРАДІ ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СПІЛЬНИХ КОМІСІЙ

У РАЙРАДІ ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СПІЛЬНИХ КОМІСІЙ

Двадцять першого травня під головуванням Світлани Чикало відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та управління майном, освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

На засіданні було розглянуто вісімнадцять питань порядку денного.

 Перший заступник голови Зіньківської РДА Микола Хоменко інформував про підсумки виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Зіньківського району за І квартал 2020 року та про стан будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг на території району.

Людмила Кімлик – Яроха – завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації доповіла про хід виконання районної програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову до лав ЗСУ на 2017 — 2020 роки та про стан реалізації державної політики в галузі культури, та хід виконання районної профільної програми.

 Про використання коштів, передбачених на розвиток освітньої галузі району, про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі району на 2018 – 2020 роки, про погодження проекту рішення «Про утворення на базі Артелярщинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Артелярщинського закладу загальної середньої освіти І ступеня Зіньківської районної ради Полтавської області, а також про проект Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Зіньківського району на 2020 – 2023 роки інформував Юрій Дахно – начальник відділу освіти Зіньківської РДА.

 В ході роботи комісії розглянуто питання затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року та внесення змін до Програми забезпечення виконання Зіньківською РДА делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік.

 На спільномузасіданні постійних комісій було розглянуто ряд майнових питань. А саме:

— про надання дозволу на списання з балансу відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району транспортного засобу;

— про припинення права господарського відання майном КНП «Зіньківський ЦПМСД» Зіньківської районної ради та інше.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

248
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!