Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

В НАСЛІДОК ПОЖЕЖІ ПЕНСІОНЕРИ ОТРИМАЛИ ОПІКИ

В НАСЛІДОК ПОЖЕЖІ ПЕНСІОНЕРИ ОТРИМАЛИ ОПІКИ

Як повідомили у Зіньківському РС ДСНС, станом на 22 травня 2020 року на території Зіньківського району виникло 84 пожежі, загинула 1 та постраждало 2 осіб, знищено або пошкоджено 40 будівель, збитки склали більше 1 мільйона гривень.

 Більшість пожеж виникає з вини мешканців. Безсумнівно, ніхто свідомо не робить так, щоб у його будівлях сталася пожежа. Пожежа – це чиясь безгосподарність, байдужість, безпечність.

 Однією з причин виникнення пожеж є несправність електрообладнання або порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електромережі та електроприладами. Так, в ніч з 20 на 21 травня в селі Бірки, в місцевих пенсіонерів, по причині порушення правил пожежної безпеки при обігріві молодняку птиці електропобутовим приладом, виникла пожежа на веранді житлового будинку, внаслідок чого вогнем знищено домашнє майно та 65 бройлерів та індичат. Крім того, власники помешкання внаслідок дії вогню отримали опіки обличчя, тулуба, рук 2 та 3 ступенів та доставлені до Зіньківської лікарні.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

215
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!