Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 42-ої, ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 42-ої, ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

  Двадцять шостого травня, у залі засідань Зіньківської районної ради, відбулося пленарне засідання сорок другої, позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Провів засідання голова районної ради Сергій Нерозя.
  У роботі сесії взяли участь голова Зіньківської РДА Геннадій Хорошун, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови та заступники голів місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.

 Голова районної ради Сергій Нерозя інформував присутніх про виконання рішень по депутатських запитах депутатів районної ради О.Я Коростіленка та В.Г.Панченка.

 В ході роботи сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету та внесли зміни до його показників.

 Юрій Дахно — начальник відділу освіти Зіньківської РДА, доповів про використання коштів, передбаченихна розвиток освітньої галузі району та хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки. Також було погоджено проект Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Зіньківського району на 2020 – 2023 роки.

В ході засідання сесії було погоджено проект рішення «Про утворення на базі Артелярщинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Артелярщинського закладу загальної середньої освіти І ступеня Зіньківської районної ради Полтавської області». Рішення буде направлено до Артелярщинської сільської ради для проведення громадського обговорення згідно чинного законодавства України.

 Депутатами районної ради затверджено список присяжних Зіньківського районного суду Полтавської області.

На засіданні сорок другої, позачергової сесії районної ради було розглянуто ряд майнових питань.
Роботі сесії передували засідання профільних комісій районної ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання порядку денного пленарного засідання.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

730
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!