Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ГОЛОВА ЗІНЬКІВСЬКОЇ РДА ПРИВІТАВ ВИПУСКНИКІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

ГОЛОВА ЗІНЬКІВСЬКОЇ РДА ПРИВІТАВ ВИПУСКНИКІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

Голова Зіньківської РДА Геннадій Хорошун привітав випускників та вчителів навчальних закладів району із закінченням навчального року.
Ось і настав останній день навчального року.
Сьогодні в усіх школах нашого району мали б лунати останні дзвоники. Нелегким був навчальний рік в умовах дистанційного навчання, карантину, але ви справилися!
Дорогі діти!
Сьогодні ви піднялися ще на одну, вищу, сходинку у своєму житті. Попереду – сонячні дні і канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.
Дорогі випускники!
Вперше в незалежній Україні ви отримаєте шкільні атестати без традиційного останнього дзвоника та випускних вечорів. Цей день для вас хвилюючий, але сьогодні вам ще не стало легше, адже попереду здача відповідальних іспитів. Я бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети,і щоб на вашому шляху було більше добра, справедливості, перемог і здійснення мрій.
Шановні вчителі!
Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.
Шановні батьки, бабусі, дідусі!
Ви довели, що є надійними помічниками дітей і вчителів, об’єдналися в родинах та створили комфортні умови. Дякуємо, що терпіли, розуміли!
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

679
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!