Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ СЕРГІЙ НЕРОЗЯ ПРИВІТАВ ДІТЕЙ ЗІ СВЯТОМ

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ СЕРГІЙ НЕРОЗЯ ПРИВІТАВ ДІТЕЙ ЗІ СВЯТОМ

Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей, яке ми традиційно відзначаємо у перший день літа.
Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини, адже найдорожче для кожної людини – це усміхнені дитячі очі, а найголовніше для кожної дитини – батьківська любов.
Дорогі діти, нехай роки вашого дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного з вас обов’язково засяє зірка, яка вкаже шлях до щасливого майбуття. Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!
З нагоди свята висловлюю вдячність усім педагогам і вихователям, які опікуються нашими дітьми, передаючи їм свої знання та досвід, виховуючи гідних громадян нашої Зіньківщини та України!
На жаль, доля не всіх дітей обдарувала радістю батьківства. Тому про дітей-сиріт, які позбавлені радості спілкування з рідними батьками, держава подбала, створюючи умови, наближені до родинних у прийомних сім’ях та в дитячих будинках сімейного типу. У День захисту дітей мої слова щирої подяки батькам та батькам-вихователям, які закладають в юні душі та серця високі моральні та духовні цінності.
Сьогодні, коли наша держава опинилася під впливом ворожої агресії, в суспільстві постала іще одна категорія дітей – це діти учасників антитерористичної операції. Вони по-дорослому спостерігають за подіями на Сході держави і з нетерпінням чекають на повернення батьків.
Дорогі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто щиро бажаю вам, дорогі діти, міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, чистого і мирного неба над головою та здійснення усіх мрій!


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

306
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!