Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Солодощі для дітей від «Рідного міста»

Солодощі для дітей від «Рідного міста»

Вихованці Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О.В. Синяговського у Міжнародний день захисту дітей отримали подарунки від районної організації політичної партії «Рідне місто».

Приїзду гостей були дуже раді

 Цьогорічне свято проходило в умовах карантину. Відтак, про якісь широкі й помпезні заходи, як раніше, не могло бути й мови. Втім, представники зіньківської команди «Рідного міста», дотримуючись обмежувальних карантинних вимог, завітали до цього закладу. І, як завжди, не з порожніми руками. Цього разу вони привезли близько 130 вихованцям із особливими потребами будинку-інтернату ящики із морозивом та пакети із солодощами.На вході їх зустрічали керівництво закладу та його вихователі.

– Приїзду гостей, чесно кажучи, навіть не чекали, – ділиться директор будинку-інтернату ім. О.В.Синяговського Марина Приступа. – А тому були їм дуже раді. Раніше у таких випадках наші вихованці завжди влаштовували концерт, ставили сценки. Але цьогоріч, на жаль, через карантин були змушені відмовитися від святкової програми.

– І все ж діти залишилися задоволеними – приєднується до розмови заступник директора будинку-інтернату Андрій Негода. – Вони у нас добрі й компанійські, завжди люблять до себе увагу, охоче спілкуються. Сумували, що з гостями не вдалося зустрітися. Але поставилися до цього із розумінням.

Благодійна акція не є одноразовою

 Начальник відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації, депутат міської ради від ПП «Рідне місто» Юрій Дахно, який разом із колегами вручав подарунки, каже, що таким дітям у наш час доводиться чи не найважче.

– Вони, можливо, у чомусь обділені долею, але ні в якому разі не увагою з нашого боку, – наголосив він. – Ми подарували їм трохи радощів, підняли настрій. І це надзвичайно приємно.

 Директор будинку-інтернату ім. О.В.Синяговського Марина Приступа розповіла, що Зіньківська районна організація «Рідне місто» та особисто її очільник Андрій Удовиченко допомагають їхньому закладу досить часто.

– Ми утримуємо чимале підсобне господарство, вирощуємо овочі, доглядаємо за коровами і птицею, – говорить керівниця. – Нам же вони неодноразово надавали й необхідну техніку, привозили добрива та насіння. Знаємо: коли щоб не попросили – завжди підуть назустріч.

– Ця благодійна акція не є одноразовою, – запевнив керівник Зіньківської районної організації ПП «Рідне місто» Андрій Удовиченко. – Ми намагаємося допомагати усім зіньківчанам. Але, звісно, першочергову увагу приділяємо малозахищеним категоріям населення – багатодітним сім’ям, пенсіонерам і, звісно, дітям, адже саме за ними майбутнє нашого міста, району і загалом усієї України.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

323
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!