Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

З голови Опішнянської ОТГ суд зняв усі обвинувачення

З голови Опішнянської ОТГ суд зняв усі обвинувачення

Апеляційний суд м.Полтава не задовольнив скаргу прокуратури та залишив без змін рішення суду першої інстанції в справі щодо отриманні хабаря в сумі 12 тисяч гривень.
– Рік втраченого життя. Не знаю ще скільки втрачено років від нервів, але ми це пройшли.
Сьогодні Полтавський апеляційний суд остаточно скасував підозру та підтвердив мою невинуватість в історії з підкиданням мені хабаря.
Відверто, коли я йшов на цю посаду, навіть не міг уявити, наскільки це буде складно не лише для тебе, а й для близьких. Але ми справились і надалі будемо справлятись.
Для себе зробив багато висновків, один з яких, що в усіх справах треба йти до кінця, ніколи не здаватися, навіть коли здається що все… що ще придумають мої опоненти не знаю, але не зламаєте!
Дякую усім хто підтримував! Пам’ятаю все і всіх: тисячі підписів, мітинги, сльози, суди, звернення. Тепер я точно знаю хто дійсно друг, а хто так. Це чудова школа і загартування, – написав Микола Різника на своїй сторінці у соцмережі.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

421
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!