Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ЗІНЬКОВІ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ З ПІДПРИЄМЦЯМИ

У ЗІНЬКОВІ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ З ПІДПРИЄМЦЯМИ

 Дванадцятого червня у залі засідань Зіньківської районної ради відбулася зустріч з підприємцями — платниками єдиного податку міста Зіньків, в якій взяли участь Зіньківський міський голова Сергій Максименко, голова Зіньківської РДА Геннадій Хорошун, начальник Зіньківської ДПІ Гадяцького управління ГО ДПС в Полтавській області Юрій Масюк, директор Зіньківської районної філії Полтавської обласної служби зайнятості населення Олександр Коршак.

 Зустріч керівників з підприємцями міста провели з метою обговорення звернень від підприємців ТЦ «Всесвіт» та магазину «Універмаг». Всього під зверненням підписалися двадцять один підприємець, вони були запрошені на обговорення, але прийшли всього дванадцять.

 У своєму зверненні підприємці просили міську раду переглянути ставки єдиного податку для платників з І та ІІ групи оподаткування, так – як вони з 17 березня по 12 травня не працювали і більшість з них не мають змоги сплатити податки.

 Вони також звернулися до керівників податкової служби та центру зайнятості населення з проханням роз’яснити процедуру отримання компенсацій для найманих працівників на період карантину.

Свою позицію, з цього приводу, оголосив Юрій Масюк — начальник Зіньківської ДПІ та заявив, що не підтримує нульову податкову ставку для ФОПів так – як це потягне за собою великі втрати до бюджету. Також, держава вже надала податкові канікули і право не сплачувати єдиний соціальний внесок на протязі трьох місяців. Не дивлячись на малу кількість звернень держава автоматично звільнила ФОПів від сплати податків.

 Міський голова Сергій Максименко додав, що держава надала право зменшувати податкові ставки органам місцевого самоврядування. Але є проблема — у роз’ясненні до закону йдеться про те, що рішення про зменшення податкової ставки не може бути прийняте на один – два місяці, воно може бути прийняте до кінця року. Таке рішення тягне за собою втрати близько третини всього бюджету, тому про ремонти доріг та виконання інших будівельних програм надалі не йдеться.

— Це звернення підприємців ми обов’язково винесемо на чергову сесію міської ради, яка відбудеться на початку липня. Яке буде рішення депутатів я прогнозувати не буду. Позицію податкової служби ми почули, — підсумував міський голова.

Після розгляду та обговорення даного питання присутні підприємці отримали обґрунтовані відповіді від керівників відповідних служб району та висунули пропозицію щодо створення дієвої ради підприємців міста.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

219
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!