Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЗОВИХ ПРИЛАДІВ БУЛО ВРАХОВАНЕ В ЦІНУ ЗА ГАЗ

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАЗОВИХ ПРИЛАДІВ БУЛО ВРАХОВАНЕ В ЦІНУ ЗА ГАЗ

Не дивлячись на те, що ціна за газ значно знизилася споживачам приходять платіжки за транспортування газу, а також виставляють рахунки за технічне обслуговування газових приладів.

Щодо платіжок за транспортування газу ми вже розповідали на сторінках нашої газети у статті «Не Полтавагазом єдиним…», де розповіли, як можна змінити постачальника природнього газу.

Сьогодні ми розповімо читачам, що так технічне обслуговування газових приладів, хто ці послуги може надати, чи потрібні вони?

 Отже, чому людям приносять рахунки за технічне обслуговування газових приладів? Адже ця послуга була безкоштовною.

 Раніше дана послуга не була безкоштовною, тому що вона була врахована в ціну на газ. Так – як сьогодні ми платимо за газ як за товар та його транспортування окремим організаціям, послугу з технічного обслуговування також вивели з ціни на газ. Тобто, відповідно до вимог «Правил безпеки систем газопостачання», затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року № 285 та «Кодексу газорозподільних систем», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.10.2015 року за № 1379/27824, — умови для технічного обслуговування газових приладів забезпечуються власником (балансоутримувачем), а обслуговування та ремонт газового обладнання проводяться підприємством, що має відповідні дозвільні документи.

Чинний Кодекс газорозподільних систем передбачає, що споживачі (власники газових приладів) мають забезпечувати їх технічне обслуговування. Інакше відповідно до «Правил безпеки систем газопостачання», газове обладнання підлягає відключенню.
Таким чином власник помешкання сам несе відповідальність за справність своїх газових приладів і має повне право обирати підприємство, яке може провести технічне обслуговування. Це не обов’язково ОГЗ «Полтавагаз».

 Як бути тим, чиї газові котли на сервісному обслуговуванні в спеціалізованої фірми?

Достатньо просто показати документ, який підтверджує проведення техобслуговування приладу представнику АТ «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз» і ніяких грошей за цей прилад не платити.

На даний час, на територій району, роботу з обслуговування та ремонту газового обладнання можуть виконувати ОГЗ «Полтавагаз» та ТОВ «ГАРАНТГАЗ – СЕРВІС».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

351
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!