Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

«Підсолодили» початок дорослого життя

«Підсолодили» початок дорослого життя

Представники Зіньківської районної організації ПП «Рідне місто» привітали випускників Власівської ЗОШ Зіньківського району із її закінченням.

Випускників не залишили поза увагою

Цьогоріч через карантин випускні вечори й прощальні бали зі школою відмінили. Урочистості проходили досить скромно, із дотриманням усіх необхідних обмежень. У Власівській філії І-ІІ ступенів опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» випускники збиралися просто неба – на вулицях свого села. У нинішньому році їх небагато – всього троє хлопців і четверо дівчат. Втім, поза увагою цього дня випускників не могли залишити і представники команди Зіньківської районної організації ПП «Рідне місто». Тепер уже колишнім учням вони подарували солодощі.

– Можливо, цим дещо «підсолодимо» не зовсім веселий початок дорослого життя, – наголошував член команди «Рідне місто» Михайло Хоменко, – Втім, випробування, які посилає життя, тільки гартують і нас, і наших дітей. 

Випускникам зичимо щасливих життєвих доріг та правильного вибору майбутньої професії.

Майбутнім агрономам – суттєва підтримка

Ще один член команди «Рідне місто» Андрій Шамрай передав найщиріші вітання від керівника районного осередку цієї партії Андрія Удовиченка.

 – Андрій Вікторович обіцяв, що особисто підтримає кожного, хто обере професію агронома, – запевнив Андрій Шамрай. – Себто навчання для сільського студента буде безкоштовним. А після його закінчення і здобуття диплома, гарантоване й перше місце роботи.

Під час свята не було гучних феєрверків та традиційних сільських гулянь. І все ж випускники та їхні батьки залишилися задоволеними увагою до них з боку небайдужих земляків. Тепер у випускників попереду відповідальна пора вступу до дорослого життя. Дехто із них ще остаточно не визначився, яку саме стежину обере у своєму подальшому житті. Але пропозиція пов’язати долю із сільським господарством та отримати гарантовану професію є досить цікавою, переконували колишні школярі. І юнаки обіцяли, зваживши усі переваги, ще обміркують її.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

823
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!