Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

«ГАРАНТГАЗ – СЕРВІС» - ДАВАЙТЕ РОЗБЕРЕМОСЯ

«ГАРАНТГАЗ – СЕРВІС» - ДАВАЙТЕ РОЗБЕРЕМОСЯ

Ми неодноразово писали про Товариство з обмеженою відповідальністю «Гарантгаз – сервіс». Звертались до цієї фірми за коментарями та роз’ясненнями, з приводу проведення технічного обслуговування газових приладів, перевірки димових та вентиляційних каналів для населення, так – як «Гарантгаз – сервіс» є спеціалізованою організацією.

 Мабуть це й не сподобалося працівникам АТ «Полтавагаз» Зіньківського району. Адже монополістами на ринку газу та технічного обслуговування газових приладів завжди були вони.

 Прикрий випадок стався днями в селі Удовиченки. Під час виконання роботи працівником ТОВ «Гарантгаз – сервіс», який здійснював плановий обхід абонентів з метою перевірки стану димових та вентиляційних каналів, слюсар АТ «Полтавагаз» заходив до цих людей та говорив, що документи газовики від цієї фірми не прийматимуть, і взагалі, Гарантгаз – сервіс – шахраї. Пізніше слюсар Полтавагазу пояснив свої дії отриманням непрямої вказівки від керівництва.

— Мені не зрозуміла поведінка керівництва Зіньківської дільниці АТ «Полтавагаз». Адже декларація відповідності на виконання цих робіт зареєстрована у територіальному органі Держпраці 13.06.2019 р.  за №1252, яка зазначена у реєстрі на сайті Держпраці у Полтавській області. Копія Декларації з відповідним листом була направлена до Диканського УЕГС. Проведення робіт було узгоджено із сільською радою с.Удовиченки. Мало того, АТ «Полтавагаз» взагалі не має відношення до виконання такого виду робіт. Також, ми направили офіційний лист голові правління АТ «Полтавагаз» Ростиславу Гринчаку з проханням розібратися у цій ситуації", — говорить директор «Гарантгаз – сервіс» Юрій Ландик.

Відвідавши с. Удовиченки, ми також розпитали жителів, які обурені поведінкою слюсаря АТ «Полтавагаз».

— Ми знаємо Юрія Ландика, директора ТОВ «Гарантгаз  – сервіс», він тут народився і виріс, тому нам неприємно було чути від працівника Полтавагазу таке безглуздя про шахрайство, — говорять жителі с. Удовиченки.

— У нас працюють спеціалісти, які раніше не один десяток років працювали у галузі газопостачання. Всі працівники регулярно проходять навчання та переатестацію. Тому дані звинувачення я вважаю безпідставними.

Наші переваги в тому, що ціна на послуги з технічного обслуговування газового обладнання та перевірку димовентканалів менша ніж в інших організаціях. Оплата послуг проводиться тільки після їх фактичного виконання – ніяких попередніх оплат. Маю надію про повне взаєморозуміння з боку АТ «Полтавагаз». Держава надала можливість людям обирати виконавця робіт на власний розсуд, а розповсюдження дезінформації проти нашої організації опускає і так невеликий рівень довіри до АТ «Полтавагаз», — підсумував Юрій Ландик.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

259
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!