Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

«ВІДВІДУВАННЯ» ОНУКА ОБІЙШЛОСЯ БАБУСІ У КРУГЛЕНЬКУ СУМУ

«ВІДВІДУВАННЯ» ОНУКА ОБІЙШЛОСЯ БАБУСІ У КРУГЛЕНЬКУ СУМУ

Першого лютого, у вихідний день, учень Регіонального центру професійно — технічної підготовки вирішив відвідати свою бабусю. «Любов» онука обійшлася їй у майже дев’яносто одну тисячу гривень.
Як стало відомо з матеріалів кримінальної справи, 1 лютого, у вихідний день, учень місцевого училища відвідав свою бабусю. Мабуть, як і всі студенти усіх часів, хлопець переживав фінансову скруту, тому вирішив, що кишенькових грошей йому недостатньо і вирішувати його проблеми повинна бабуся – пенсіонерка.
Знаючи де бабуся зберігає заощадження 2 лютого він вперше поцупив1000 гривень з конверту, що знаходився у шафі та розпорядився нею на власний розсуд.
Зрозумівши, що ніхто нічого не підозрює, вже 16 лютого молодик зняв з її рахунку в банкоматі ще одну тисячу гривень. Того ж дня, користуючись «благами цивілізації», юнак через електронну систему платежів перевів на власну картку 25 125 гривень, а двадцять 24 лютого ще 4 779 гривень.
Згадавши про готівку та користуючись тим, що бабуся не завжди перевіряла місце зберігання грошей, онук вже 2 березня вирішив забрати ще 50 000 гривень зі згаданої шафи.
І на останок, сьомого та шістнадцятого березня, любимий онук перевів через систему «Приват 24» на свій рахунок ще 6 030 гривень.
Як встановили слідчі, загалом юнак «полюбив» бабусю на 91 000 гривень. Такі дії органом досудового розслідування кваліфіковані за ч.1 та ч.2 ст.185 КК України як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).
26 травня 2020 року між неповнолітнім підозрюваним онуком та потерпілою бабусею була укладена угода про примирення.
Зіньківський районний суд визнав винним хлопця у вчиненні злочинів передбачених ч.1 ст.185, ч.2 ст.185 КК України та призначив узгоджене покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.
Юнака звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном в 1 рік та зобов’язали на протязі іспитового терміну не виїжджати за межі України, періодично з’являтися для реєстрації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

362
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!