Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВАС ПЕРЕВІРЯЮТЬ? МОЖЛИВО ЦЕ ШАХРАЇ

ВАС ПЕРЕВІРЯЮТЬ? МОЖЛИВО ЦЕ ШАХРАЇ

Наразі в селах Зіньківського району проводяться перевірки на справність димових та вентиляційних каналів. Щорічне їх обстеження у будинках — процедура обов'язкова.

 Днями, особи представляючись «газовиками» вимагали у споживачів по 70 — 80 грн за перевірку димовентканалів в іншому випадку погрожували відключенням від газопостачання. У зв’язку з цим ТОВ «Гарантгаз – сервіс» радить споживачам, як не потрапити на гачок шахраїв.

 По — перше: у Зіньківському районі зареєстрована тільки одна фірма, яка має право проводити перевірку димовентканалів та видавати відповідні акти – це ТОВ «Гарантгаз – сервіс». Знаходиться вона за адресою: м.Зіньків, вул. Воздвиженська, 49е (приміщення райспоживспілки).

 По – друге: Вартість перевірки ДВК з отриманням відповідного акту на даний час становить 60 гривень з однієї адреси, а не вентканалу.

 По – третє: Працівник цього підприємства має при собі посвідчення. Якщо люди, які прийшли з перевіркою назвуться представниками іншої фірми, це є приводом для недовіри і варто перевірити документи або викликати поліцію.

Будьте обережні!


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

414
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!