Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На Полтавщині підірвали автомобіль "Укрпошти"

На Полтавщині підірвали автомобіль "Укрпошти"

7 липня 2020 року на дорозі поблизу с. Тишки Лубенського району невідомі особи підірвали автомобіль «Укрпошти», заволодівши понад 2,75 млн грн і табельною зброєю охоронця. Унаслідок нападу двоє осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Водій автомобіля перебуває у тяжкому стані у лікарні. Про це повідомляє пресслужба ГПУ.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, з’ясовуються всі обставини вчинення кримінального правопорушення. В Полтавській області введено план перехоплення.

Розслідування кримінального провадження здійснюватиме Головне управління Нацполіції в Полтавській області. Офіс Генерального прокурора контролюватиме хід розслідування кримінального провадження.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

150
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!