Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У РАЙОНІ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ВІДБУЛОСЯ ЗРОСТАННЯ ЧИСЕЛЬНОСТІ БЕЗРОБІТНИХ

У РАЙОНІ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ВІДБУЛОСЯ ЗРОСТАННЯ ЧИСЕЛЬНОСТІ БЕЗРОБІТНИХ

 Як повідомив директор Зіньківської районної філії Полтавського ОЦЗ Олександр Коршак, з початку 2020 року вживалися активні заходи щодо підвищення рівня працевлаштування громадян, які звернулися до служби зайнятості в пошуку роботи. Проте, у зв’язку із зупиненням та скороченням виробництва через встановлення карантину відбулося зростання чисельності зареєстрованих безробітних.

 За даними Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, на 13.03.2020 року на обліку перебував 821 безробітний. Станом на 01.07 2020 року перебуває 794 безробітні (на аналогічну дату минулого року було 563 особи).

 Протягом 13.03. – 30.06.2020 року статус безробітного отримали 384 особи, з них 8 осіб, які припинили підприємницьку діяльність. За аналогічний період минулого статус безробітного отримали 228 осіб.

Підприємств з масовими звільненнями на території району не зареєстровано. Збільшилася частка звернень осіб, які не працювали тривалий час або повернулися до свого постійного місця проживання.

 Протягом періоду карантину 317 безробітних осіб працевлаштувалися. Попит на робочу силу відчувався переважно на сезонну сільськогосподарську роботу.

Станом на 01.07.2020 року зареєстровано 44 вакансії, з них більшість складає в галузі легкої промисловості.

Велика кількість безробітних створює високу конкуренцію на робочі місця. Це дозволяє роботодавцям завищувати вимоги до потенційних працівників і «здешевлювати» вакансії, що суттєво знижує рівень зарплат в районі.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

166
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!